Specjalista ds. Zakupu Samochodów - 321Sprzedane - Koszalin

Koszalin, Poland /
321 Sprzedane – Operations /
Full-time
/ On-site
3-2-1 Sprzedane! jest częścią Grupy OLX. Razem z OTOMOTO chcemy zmienić rynek sprzedaży samochodów używanych w Polsce, tak aby proces sprzedaży był prosty, szybki i komfortowy!

Mając to na uwadze do punktów skupu aut w Koszalinie, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupu Samochodów z umiejętnościami negocjacyjnymi i dobrym podejściem do klienta. Może to właśnie Ty pomożesz nam rozkręcić biznes na lokalnym rynku? :)

Zadania jakie będziesz u nas wykonywać:

    • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (badanie potrzeb, prezentacja oferty) - uśmiech i przyjazne podejście w cenie :)
    • Przeprowadzenie inspekcji technicznej
    • Przedstawienie oferty odkupu samochodu i prowadzenie negocjacji z klientem (na podstawie danych otrzymanych od specjalisty w zakresie wycen)
    • Przygotowywanie dokumentów związanych z odkupem pojazdów - pomagamy klientowi w załatwieniu formalności
    • Sporządzanie raportu obrotu

Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Pasja do sprzedaży i adekwatne doświadczenie (branża motoryzacyjna)
    • Umiejętność przeprowadzenia inspekcji technicznej
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
    • Pozytywne i profesjonalne podejście do klienta, elastyczność oraz cierpliwość
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Wielozadaniowość, umiejętność nadawania priorytetów oraz zarządzania czasem
    • Zorientowanie na cel, zadaniowe podejście i chęć zdobywania wiedzy
    • Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office - traktowanie technologii jako sojusznika, nie wroga
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie 4500 PLN brutto (podstawa) + premia marżowa (bez górnego limitu)
    • Pakiet benefitów (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
    • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającym się biznesie
    • Szkolenia branżowe
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Możliwość pracy w firmie, która wprowadza innowacyjny sposób sprzedaży i kupna aut na polskim rynku samochodów używanych
Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly, 321 Sprzedane i Obido. Więcej informacji znajdziesz na:  www.olxgroup.com

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuje się w Grupie OLX sprawdź>  https://www.facebook.com/PracujwGrupieOLX/

*Wszystkie określenia wyrażone w formie męskiej odnoszą się w jednakowym stopniu do pozostałych płci i nie mają na celu jakiejkolwiek dyskryminacji.