Specjalista ds. Obsługi Klienta OTOMOTO

Poznań, Poland
Otomoto – Logistics and Support Staff /
Full-time /
Hybrid
Otomoto działa od przeszło 15 lat będąc liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją tworzą rozwiązania, pomagające naszym Klientom kupować i sprzedawać pojazdy. Priorytetem jest dla nas wzajemne zaufanie, nad czym każdego dnia pracuje zespół OTOMOTO.

Aktualnie poszukujemy osoby do zasilenia szeregów zespołu Otomoto na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Zadania jakie będziesz u nas wykonywać:

    • Komunikacja z Klientem z elementami upsellingu za pomocą zróżnicowanych kanałów (telefon, email, chat)
    • Dbałość o wysoki poziom jakości obsługi Klienta
    • Codzienne wsparcie Klientów oraz odpowiadanie na wszelkie zapytania związane z usługami Otomoto
    • Ulepszanie i optymalizacja procesu obsługi Klienta poprzez słuchanie sugestii dotyczących naszych rozwiązań i narzędzi
    • Analizowanie potrzeb Klientów i aktywne współtworzenie nowych procedur działania
    • Współpraca z działem Operacji, Sprzedaży, Produktu, Analiz i Marketingu

Jeżeli jesteś osobą, która:

    • Łatwo się komunikuje i lubi kontakt z ludźmi
    • Ma doświadczenie w pracy w wielokanałowej obsłudze Klienta
    • Jest otwarta i pełna energii
    • Potrafi efektywnie współpracować z innymi
    • Jest zaangażowana w realizację postawionych zadań i celów
    • Nie boi się zaproponować Klientowi dodatkowych rozwiązań
    • Komfortowo czuje się w środowisku pełnym zmian
    • Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

    • …to idealne miejsce dla Ciebie :)

Opcjonalnie:

    • Zainteresowanie motoryzacją jest mile widziane (lub chociaż umiejętność odróżnienia Multipli od Passata)
    • Dodatkowym atutem jest też ogólna znajomość zagadnień z zakresu e-commerce

Co możemy Ci zaoferować:

    • Pracę w stabilnej firmie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Podstawę wynagrodzenia na poziomie 4800-5000 zł brutto + premię kwartalną
    • Atrakcyjny pakiet benefitów w systemie kafeteryjnym (do wyboru m.in.: opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie, vouchery do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele innych)
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej z zapewnionymi narzędziami pracy (system hybrydowy: 2 dni w biurze, 3 dni w domu)
    • Szkolenia odpowiadające Twoim potrzebom rozwojowym, dostęp do platformy e-learningowej MyAcademy
    • Szerokie możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy
    • Nieformalną atmosferę pracy wśród ciekawych ludzi
    • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach sportowych lub wspierania akcji charytatywnych organizowanych przez Grupę OLX
Czujesz, że to praca dla Ciebie? Chcesz rozwijać się z nami? Nie wahaj się - aplikuj! :)

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto i Obido. Więcej informacji znajdziesz na:  www.olxgroup.com
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuje się w Grupie OLX sprawdź>  https://www.facebook.com/PracujwGrupieOLX/

 *Wszystkie określenia wyrażone w formie męskiej odnoszą się w jednakowym stopniu do pozostałych płci i nie mają na celu jakiejkolwiek dyskryminacji.