Clinic Manager

Jutro Medical, Atrium Centrum Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Operations /
Samozatrudnienie (B2B) / Umowa o pracę /
On-site
Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.

Jesteśmy siecią nowoczesnych Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Z jednej strony rozwijamy autorski system do obsługi pacjentów, który powstał przy współpracy z naszymi pracownikami, a z drugiej budujemy własne kliniki, w których przyjmujemy pacjentów stacjonarnie. Jesteśmy dostępni dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Nasza modelowa Przychodnia Przyszłości mieści się na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Powązkowskiej 44. Mamy jeszcze 2 gabinety w Warszawie – na Pradze Południe oraz na Mokotowie. Jesteśmy również w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Katowicach oraz we Wrocławiu.

Przyłącz się do naszej misji stworzenia proaktywnej opieki dostępnej dla każdego!

W Jutro Medical rozwiązujemy problem, jakim jest brak dostępu do lekarza w momencie kiedy tego potrzebujesz. Dzięki aplikacji możesz skontaktować się z lekarzem niemal natychmiast, z dowolnego miejsca.

Dbaj razem z nami o dobro i zdrowie pacjentów!

Ponadto zależy nam na najwyższej jakości obsługi pacjentów, dlatego stawiamy na nowoczesne przychodnie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt medyczny i stale pracujemy nad jakością obsługi naszych pacjentów.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

    • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu przychodnią POZ oraz minimum 5 letnie doświadczenie w branży medycznej
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • umiejętność pracy w zespołach projektowych, z wieloma interesariuszami
    • wysoką zdolność adaptacji do zmieniających się potrzeb środowiska biznesowego, umiejętność wprowadzania zmian i transformacji
    • umiejętność wykorzystania inicjatywy, proaktywność w planowaniu i ustalaniu priorytetów
    • umiejętnosć komunikacji i negocjacji na wysokim poziomie
    • doświadczenie w skutecznej integracji po akwizycji placówek medycznych

Obowiązki:

    • Koordynacja pracy Kierowników Przychodni POZ, weryfikacja i ocena pracy, monitorowanie P&L’s klinik
    • Tworzenie, nadzór nad wdrożeniem oraz weryfikacja procedur regulujących organizację pracy przychodni
    • Nadzór nad dostępnością do usług medycznych w przychodniach oraz centralna optymalizacja grafików
    • Współpraca z Dyrektorem Medycznym, zespołem rekrutacji oraz Specjalistą ds. rozliczeń NFZ
    • Kontraktowanie do NFZ przy otwarciu nowej placówki, wyjazd na otwarcie nowej przychodni oraz przeszkolenie personelu
    • Reprezentacja przed NFZ, odpowiedzi na pisma ze strony NFZ przy współpracy z działem prawnym
    • Wdrażanie nowych przedsięwzięć mających na celu zwiększenie przychodów w przychodniach POZ
    • Udział w procesie rekrutacji Kierowników Przychodni oraz administracji POZ
    • Wdrażanie nowych Kierowników Przychodni
    • Osiąganie kluczowych wskaźników biznesowych (KPIs), takich jak czas oczekiwania na wizytę, wypełnienie grafików, cele sprzedażowe itp.