Senior Product Manager

Praca hybrydowa - zdalnie / w biurze (Atrium Centrum Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa) /
Product Development /
Samozatrudnienie (B2B) / Umowa o pracę / Umowa zlecenie
Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.

Jutro Medical to start-up z ponad setką ludzi na pokładzie z branży medyczno-technologicznej, który rewolucjonizuje oblicze polskiej ochrony zdrowia.
Jutro Medical to przede wszystkim innowacyjna technologiaautorski system do sprawnego prowadzenia leczenia opracowany wspólnie z lekarzami. Jego składowe to:
- aplikacja mobilna, dzięki której możesz z dowolnego miejsca porozmawiać z zespołem medycznym m.in. korzystając z czatu stanowiącego główny sposób kontaktu oraz
- aplikacja webowa dla personelu medycznego - lekarzy, pielęgniarek i asystentów medycznych, automatyzująca formalności, a co za tym idzie znacznie skracająca czas oraz ilość ich pracy. Koncentrując się na uwolnieniu czasu pracy personelu medycznego, sprawiamy, że mogą oni przeznaczyć go na leczenie i profilaktykę swoich Pacjentów.

Jutro Medical to również nowoczesna Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w której Pacjenci, w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, mogą odbyć wizytę lekarską oraz wykonać konieczne badania. Przychodnia jest dostępna dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.
Nasza modelowa Przychodnia Przyszłości mieści się na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Powązkowskiej 44. Leczymy w niej tysiące pacjentów miesięcznie!

Wspierają nas Aniołowie Biznesu oraz najlepsze fundusze Venture Capital – Kogito Ventures, Market One Capital, Inovo Venture Partners oraz niemiecki fundusz Rheingau Founders. W rundach inwestycyjnych, pozyskaliśmy kwotę blisko 40 mln złotych i wciąż mamy apetyt na więcej.

Jakie zadania na Ciebie czekają

    • przede wszystkim zaopiekujesz się naszym panelem medycznym, więc czeka na Ciebie ścisła współpraca z zespołem medycznym oraz designerem
    • ownership wizji produktowej, strategii i roadmapy dla celów związanych z produktywnością i ARPU, silnie wpływajac na strategię ogólnofirmową
    • wyznaczanie odpowiednich KPIs i celi dla zespołu (pracujemy w oparciu o OKR)
    • dowiesz się jakie są obecnie problemy, a następnie zaczniesz działać w celu rozwiązania ich
    • będziesz product ownerem zespołu – zajmiesz się priorytetyzacją backlogu
    • będziesz współpracował z wieloma szerokim spektrum osób na różnych stanowiskach

Co musisz mieć ze sobą

    • przynajmniej 2 lata doświadczenia jako Product Manager, najlepiej w startupie
    • podejście ownershipowe - przejmiesz produkt, który wiąże się z wieloma różnymi projektami, a w zamian będziesz miał pełną możliwość kształtowania produktu
    • doświadczenie w pracy z osobami technicznymi (tak, zatrudniamy nie tylko zespół medyczny, ale też developerów)
    • doświadczenie w zarządzaniu tzw. “multiple stakeholders”

Jeszcze lepiej jak

    • masz doświadczenie w pracy w świecie medycznym

Spodoba Ci się u nas jeśli

    • lubisz brać odpowiedzialność za duże projekty i entuzjastycznie podchodzisz do wyzwań, których jest u nas sporo, nie są Ci one straszne, nie traktujesz ich jak problem
    • mocno stawiasz na rozwój, a ambicję masz we krwi, co przekłada się na dużą chęć przyswajania nowej wiedzy
    • dbasz o szczegóły, a dokładność to Twoje drugie imię, bo czujesz satysfakcję, kiedy coś jest dobrze zrobione
    • zdajesz sobie sprawę, że jak to w start-upie, nie wszystko jest idealne i perfekcyjne, dużo się dzieje, ad-hock i ASAP nie są Ci straszne
    • masz w sobie głód przygody, potrafisz zapałać entuzjazmem do idei, zajawić się pomysłem
    • komunikacja i otwarty dialog są z Tobą na Ty, a oprócz tego lubisz jasny i precyzyjny przekaz
    • budzisz się rano i zastanawiasz się, jaki wpływ na świat ma Twoje życie i co w nim robisz
    • jesteś gotowy/a walczyć o poprawę jakości polskiej ochrony zdrowia i chcesz nam pomóc ratować życie setek tysięcy osób oraz sprawiać, że nasi Pacjenci będą mogli cieszyć się lepszym zdrowiem

Co gwarantujemy

    • elastyczne godziny pracy – możesz zacząć i skończyć swoją pracę o dowolnej porze
    • pełną dowolność wyboru formy pracy: możesz korzystać z naszego warszawskiego biura lub pracować zdalnie, również zza granicy
    • 20 dni pełnopłatnej przerwy w świadczeniu usług
    • pełnopłatne urlopy chorobowe (100%)
    • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :)
    • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole, indywidualnym podejściu do rozwoju
    • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy
    • nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych
    • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych
Kolejne kroki procesu rekrutacyjnego to:
etap 1: 30-minutowa rozmowa telefoniczna z rekruterem
etap 2: interview z naszym Head of Product – Krzyśkiem
etap 3: zadanie rekrutacyjne na które będziesz miał kilka dni
etap 4: rozmowa typu Culture Fit z Head of People&Culture – Olą

Po pomyślnie ukończonym czwartym etapie nie pozostanie nam nic innego, jak Ci pogratulować i powitać na pokładzie!

Jeśli chcesz wykorzystać swój talent do czynienia dobra, to Jutro Medical jest miejscem, gdzie możesz zbudować produkt, który ratuje życie.

Aplikuj już dziś! Czekamy na Twoje zgłoszenie!