Kierownik przychodni

Jutro Medical - Przychodnia POZ, ul. Powązkowska 44, Warszawa 01-797
Medical /
Samozatrudnienie (B2B) / Umowa o pracę / Umowa zlecenie /
On-site
Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.

Jesteśmy siecią nowoczesnych Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Z jednej strony rozwijamy autorski system do obsługi pacjentów, który powstał przy współpracy z naszymi pracownikami, a z drugiej budujemy własne kliniki, w których przyjmujemy pacjentów stacjonarnie. Jesteśmy dostępni dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Nasza modelowa Przychodnia Przyszłości mieści się na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Powązkowskiej 44. Mamy jeszcze 2 gabinety w Warszawie – na Pradze Południe oraz na Mokotowie. Jesteśmy również w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Katowicach oraz we Wrocławiu.

Przyłącz się do naszej misji stworzenia proaktywnej opieki dostępnej dla każdego!

W Jutro Medical rozwiązujemy problem, jakim jest brak dostępu do lekarza w momencie kiedy tego potrzebujesz. Dzięki aplikacji możesz skontaktować się z lekarzem niemal natychmiast, z dowolnego miejsca.

Dbaj razem z nami o dobro i zdrowie pacjentów!

Ponadto zależy nam na najwyższej jakości obsługi pacjentów, dlatego stawiamy na nowoczesne przychodnie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt medyczny i stale pracujemy nad jakością obsługi naszych pacjentów.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

    • masz doświadczenie w zarządzaniu siecią POZ albo AOS
    • masz orientację na osiąganie postawionych celów i wewnętrzną motywację do bycia leaderem
    • możesz śmiało nazwać się osobą analityczną i masz już za sobą pierwsze doświadczenia z zarządzaniem P&L placówki, potrafisz optymalizować koszty oraz szukać nowych źródeł przychodu
    • wykazujesz się samodzielnością, kreatywnością, inicjatywą i zaangażowaniem w realizację codziennych działań i sprawia Ci to przyjemność
    • posiadasz umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku
    • posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji do zmian
    • umiejętność negocjacji i przekuwania trudnych sytuacji w sukces

Obowiązki:

    • zarządzanie 3 przychodniami POZ na terenie Warszawy
    • zabezpieczenie dostępności do usług medycznych dla pacjentów
    • wdrażanie procedur, zarządzeń oraz wytycznych w przychodni
    • dbanie o optymalizację kosztów i przychodów
    • koordynacja zespołu medycznego i administracji zatrudnionej w przychodni
    • rekrutacja personelu medycznego na zastępstwo oraz rejestracji
    • utrzymanie satysfakcji pacjentów placówek i wysokiego poziomu dostarczanych usług
    • współpracę z innymi działami w firmie przy realizacji wewnętrznych projektów
    • nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym przychodni i reprezentowanie podczas kontroli Sanepidu
    • przygotowywanie zamówień na potrzeby przychodni
    • nadzór nad sprzedażą w przychodni
    • bezpośrednia obsługa pacjenta w miejscu udzielania świadczeń
Nie tworzymy Jutro Medical po to, żeby pomagać dużym korporacjom zarabiać jeszcze więcej pieniędzy. Chcemy naprawić zepsuty system opieki zdrowotnej.

Wierzymy, że najlepsi gracze są motywowani ciekawymi wyzwaniami i poczuciem własności. Jeśli chcesz wykorzystać swój talent do czynienia dobra, to Jutro Medical jest miejscem, gdzie Twoja praca przyczyni się do ratowania zdrowia i życia pacjentów.