Patient Care Specialist z językiem ukraińskim

Jutro Medical – Przychodnia POZ, ul. Świętego Leonarda 4, 60-654 Poznań
Operations /
Umowa zlecenie /
Hybrid
Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.

Jesteśmy start-upem z branży medyczno-technologicznej, a jednocześnie innowacyjną Przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Z jednej strony rozwijamy autorski system do obsługi pacjentów telemedycznie, który powstał przy współpracy z naszymi pracownikami, a z drugiej, budujemy własne kliniki, w których przyjmujemy pacjentów stacjonarnie. Jesteśmy dostępni dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Nasze przychodnie znajdują się w Warszawie (3 placówki), w Krakowie, w Gdańsku, we Wrocławiu, w Łodzi, w Białymstoku, w Poznaniu, w Lublinie oraz w Katowicach.

Przyłącz się do naszej misji stworzenia proaktywnej opieki dostępnej dla każdego!

W Jutro Medical rozwiązujemy problem, jakim jest brak dostępu do lekarza w momencie kiedy tego potrzebujesz. Dzięki aplikacji możesz skontaktować się z lekarzem niemal natychmiast, z dowolnego miejsca.

Dbaj razem z nami o dobro i zdrowie pacjentów!

Ponadto zależy nam na najwyższej jakości obsługi pacjentów, dlatego stawiamy na nowoczesne przychodnie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt medyczny i stale pracujemy nad jakością obsługi naszych pacjentów.

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/-ką jeśli:

    • swobodnie komunikujesz się w języku polskim (minimum C1) oraz ukraińskim (minimum C1)
    • jesteś asertywny/a i nie boisz się nowych wyzwań
    • dodatkowe punkty otrzymasz jeśli masz już doświadczenie w obsłudze pacjentów w placówkach medycznych i/lub studiujesz kierunki związane z obszarem medycznym (niekoniecznie musi to być medycyna)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • zapisywanie pacjentów na wizyty (telefonicznie, z pomocą aplikacji Jutro Medical lub osobiście),
    • potwierdzanie wizyt stacjonarnych pacjentów
    • bieżące wsparcie pacjentów w użytkowaniu aplikacji Jutro Medical,
    • udzielanie pacjentom pomocy oraz odpowiadanie na ich zapytania (telefonicznie oraz e-mailowo),
    • przyjmowanie reklamacji i wniosków składanych przez pacjentów,
    • nadzór nad dokumentacją pacjentów,
    • pomoc w archiwizacji dokumentów,
    • tłumaczenie rozmów między personelem medycznym a pacjentami posługującymi się językiem ukraińskim

Co gwarantujemy?

    • umowę zlecenie
    • pracę hybrydową
    • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych
Kolejne kroki procesu rekrutacyjnego to:
etap 1: rozmowa telefoniczna z rekruterem
etap 2: krótka rozmowa z naszą Patient Care Specialist w celu potwierdzenia znajomości języka ukraińskiego

Czekamy na Twoje zgłoszenie!