Junior Financial Controller

Jutro Medical, Atrium Centrum Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Finance /
Samozatrudnienie (B2B) / Umowa o pracę / Umowa zlecenie /
Hybrid
Jutro Medical to warszawski start-up z branży medyczno–technologicznej, który rewolucjonizuje oblicze polskiej publicznej ochrony zdrowia. Wyróżnia nas innowacyjna technologiaautorski system do obsługi Pacjentów opracowany wspólnie z lekarzami.

Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia Pacjentów – Adam Janczewski, CEO Jutro Medical.

Prowadzimy innowacyjne Przychodnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w których Pacjenci, w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, mogą odbyć wizytę lekarską oraz wykonać konieczne badania, bez zbędnego oczekiwania w kolejkach oraz w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Przychodnie są dostępne dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Posiadamy już 11 placówek własnych w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Białystok, Poznań, Kraków, Gdańsk, Lublin oraz Katowice i w kolejnych okresach planujemy dalszy prężny rozwój naszej sieci własnej.

Wspierają nas Aniołowie Biznesu oraz najlepsze fundusze Venture Capital – Kogito Ventures, Market One Capital, Inovo Venture Partners oraz niemiecki fundusz Rheingau Founders. W kolejnej rundzie inwestycyjnej, pozyskaliśmy kwotę bliską 40 mln złotych, którą przeznaczamy na skalowanie naszych działań oraz rozwój technologii.

Aktualnie do Zespołu Finansów poszukujemy osoby na stanowisko Junior Financial Controller / Młodszy Kontroler Finansowy.

Jakie zadania na Ciebie czekają:

    • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych
    • udział w procesie płatności za kupowane usługi i towary
    • raportowanie finansowe - przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych oraz analiz ad-hoc
    • analiza danych finansowych, a następnie wyciąganie wniosków i proponowanie usprawnień
    • wsparcie w procesie planowania finansowego oraz analizy odchyleń realizacji kosztów i wydatków do budżetu
    • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

Co potrzebujesz do działania z nami:

    • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze finansów / kontrolingu
    • dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej
    • dobra znajomość Excela
    • dokładność i przywiązywanie wagi do detali
    • dobre zdolności analityczne i wcale nie gorsze umiejętności interpersonalne
    • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
    • chęć szybkiej nauki oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
    • pełna komunikatywność w mowie i piśmie po polsku oraz angielsku

Za co dostaniesz dodatkowe punkty:

    • doświadczenie z narzędziami: Gmail, Kalendarz, Spreadsheets, Docs oraz bazami danych
    • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w firmie z branży medycznej albo technologicznej/startupie
    • zainteresowanie medycyną, nowymi technologiami

Spodoba Ci się u nas, jeśli:

    • chcesz pracować w firmie, która intensywnie się rozwija
    • entuzjastycznie podchodzisz do wyzwań, których jest u nas sporo, nie są Ci one straszne, ani nie traktujesz ich jak problem
    • jesteś ambitny/a, masz w sobie dużą chęć przyswajania nowej wiedzy
    • dbasz o szczegóły, jesteś dokładny/a w tym, co robisz i lubisz, kiedy coś jest dobrze zrobione
    • zdajesz sobie sprawę, że jak to w start-upie, nie wszystko na początku jest idealne i perfekcyjne, dużo się dzieje
    • masz w sobie głód przygody, potrafisz zapałać entuzjazmem do idei
    • jesteś komunikatywny/a, otwarty/a na dialog, lubisz jasny i precyzyjny przekaz
    • jesteś gotowa/y walczyć o poprawę jakości polskiej publicznej ochrony zdrowia i chcesz nam pomóc sprawić aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się lepszym zdrowiem

Co gwarantujemy?

    • pracę hybrydową, zachęcamy do korzystania z naszego biura w Warszawie przy al. Jana Pawła II 27
    • nielimitowany, płatny urlop
    • pełnopłatne urlopy chorobowe (100%)
    • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :)
    • dofinansowanie karty multisport
    • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole
    • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy
    • dedykowany budżet rozwojowy, nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych
    • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych
Kolejne kroki procesu rekrutacyjnego to:
etap 1: 45–minutowa rozmowa telefoniczna z Rekruterem
etap 2: interview w formie wideokonferencji albo rozmowy stacjonarnej z naszym CFO

Po pomyślnie ukończonym drugim etapie nie pozostanie nam nic innego, jak Ci pogratulować i powitać w firmie!
Czekamy na Twoje zgłoszenie!