Specjalista ds. Afiliacji Bukmacherskiej

Warsaw, Mazowieckie
Finkorp /
Full-Time /
Hybrid
Finkorp jest firmą świadczącą m. in. specjalistyczne usługi rekrutacyjne.

Dla naszego partnera - renomowanej firmy z branży bukmacherskiej, poszukujemy
doświadczonego Specjalisty ds. Afiliacji.

Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w identyfikowaniu, pozyskiwaniu i
utrzymywaniu relacji z partnerami afiliacyjnymi.

Jeśli jesteś pasjonatem marketingu, posiadasz doświadczenie handlowe i chciałbyś rozwijać
swoją karierę w branży bukmacherskiej, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa / model hybrydowy

Zadania:

    • Koordynowanie działań afiliacyjnych i rozwijanie współpracy z wydawcami z branży bukmacherskiej,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów specjalizujących się w tematyce bukmacherskiej,
    • Budowanie trwałych relacji z obecnymi partnerami, w tym sieciami afiliacyjnymi i wydawcami,
    • Monitoring i raportowanie efektywności prowadzonych działań,
    • Analiza działań konkurencji w celu dostosowania strategii,
    • Kontrola działań wydawców afiliacyjnych w celu eliminacji potencjalnych oszustw,
    • Przygotowywanie dedykowanych promocji dla partnerów,
    • Podejmowanie decyzji marketingowych po konsultacji z przełożonym,
    • Realizacja projektów zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży bukmacherskiej będzie dodatkowym atutem),
    • Umiejętność pozyskiwania nowych partnerów i budowania trwałych relacji biznesowych,
    • Wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Otwartość na zmiany i gotowość do adaptacji,
    • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji,
    • Odpowiedzialność, dokładność i terminowość w realizacji zadań,
    • Umiejętność pracy zespołowej,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
    • Możliwość pracy hybrydowej w systemie 3:2,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Karta MultiSport,
    • Forma współpracy: UoP lub B2B,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Proszę o kontakt mailowy: mpokorska@finkorp.eu lub przez LinkedIn.