Manager Aplikacji Biznesowych

Warsaw, Mazowieckie
ZPR S.A /
Full-Time /
Hybrid
Finkorp jest firmą świadczącą m. in. specjalistyczne usługi rekrutacyjne.

Dla naszego partnera - spółki Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S. A. poszukujemy doświadczonego Specjalisty Aplikacji Biznesowych w branży HoReCa (hotelarstwo, restauracje, catering).

Jako opiekun systemów informatycznych będziesz pełnił kluczową rolę w zarządzaniu i utrzymaniu systemów IT, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Lokalizacja: Warszawa ul. Jubilerska 10
Model pracy: hybrydowy

Wymagania:

    • Znajomość zagadnień z podstawowej obsługi systemów Windows, Linux. Znajomość serwerowych wersji tych systemów jest mile widziana.
    • Podstawy funkcjonowania sieci LAN / WAN oraz znajomość protokołów sieciowych (np. TCP/IP), podstaw konfiguracji firewalli, VPN.
    • Umiejętność pracy z bazami danych takimi jak SQL Server, MySQL, Oracle lub inne. Zrozumienie zasad projektowania, zarządzania i optymalizacji baz danych.
    • Znajomość języków skryptowych takich jak PowerShell, Bash lub Python. Umiejętność pisania skryptów do automatyzacji zadań jest mile widziana.
    • Umiejętność sprawdzania podstawowych parametrów systemów. Podstawowa wiedza z zakresu monitorowania systemów.
    • Zrozumienie najlepszych praktyk bezpieczeństwa informatycznego. Podstawowa wiedza dotycząca polityk bezpieczeństwa, zarządzaniu ryzykiem i odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa.
    • Doświadczenie w pracy z systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i zarządzania relacjami z klientami (CRM) w branży HoReCa będzie dodatkowym atutem.
    • Podstawowe umiejętności diagnostyczne i rozwiązywania problemów technicznych, zarówno sprzętowych jak i oprogramowania.
    • Zdolność do planowania, wdrażania i monitorowania projektów informatycznych.
    • Rozumienie specyfiki branży oraz wiedza o aplikacjach i systemach wykorzystywanych w branży HoReCa, jak systemy POS, rezerwacje online, zarządzanie zapasami.
    • Umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole  i budowania relacji.
    • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

Zadania:

    • Monitorowanie działania systemów i aplikacji dedykowanych dla branży HoReCa, takich jak obsługa restauracji i produkcji żywności, magazyny, system rezerwacji, systemy płatności i POS.
    • Nadzorowanie instalacji, konfiguracji i aktualizacji oprogramowania oraz sprzętu.
    • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników systemu, w tym rozwiązywanie bieżących problemów i awarii.
    • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników na temat obsługi systemów i aplikacji.
    • Zapewnianie i monitorowanie środków bezpieczeństwa sieciowego oraz danych.
    • Zarządzanie kopiami zapasowymi danych oraz planami odzyskiwania danych po awarii.
    • Przeprowadzanie regularnych audytów bezpieczeństwa i aktualizowanie protokołów bezpieczeństwa.
    • Negocjowanie umów z dostawcami oprogramowania i sprzętu.
    • Zarządzanie relacjami z firmami zewnętrznymi, które dostarczają rozwiązania technologiczne lub wsparcie.
    • Planowanie i nadzorowanie projektów informatycznych, w tym wdrożeń nowych systemów lub ulepszeń istniejących rozwiązań. Prowadzenie harmonogramów projektów i zarządzanie budżetami projektów.
    • Badanie nowych technologii i trendów w branży technologicznej, które mogą zwiększyć efektywność operacyjną. Proponowanie i wdrażanie innowacji, które mogą przynieść korzyści dla firmy.
    • Przygotowywanie raportów na temat wydajności systemów oraz analiza danych operacyjnych.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Dofinansowanie do Karty MultiSport.
Proszę o kontakt mailowy: mpokorska@finkorp.eu