Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Warsaw, Mazowieckie
Murator IBS /
Full-Time /
On-site
Finkorp jest firmą świadczącą m. in. specjalistyczne usługi rekrutacyjne.

Dla naszego partnera biznesowego - Murator IBS, poszukujemy doświadczonego lidera na stanowisko Dyrektor Sprzedaży i Marketingu (branża budowlana / HVAC / techniczna).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż do klientów zewnętrznych B2B oraz B2C, budowanie i utrzymanie relacji z klientami, działania z zakresu e-commerce, współpracę z działami operacyjnymi i wykonawczymi oraz inne zadania związane z zarządzaniem istotnym działem w organizacji.

Murator IBS jest firmą należącą do dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, internet, rozrywka, gastronomia, nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wewnętrznych usług Facility Management, działalności projektowej, budowlanej, inwestycyjnej, nieruchomościowej oraz gastronomicznej. Od ponad 30 lat doradza Polakom, jak budować i remontować m.in. na łamach miesięcznika „Murator” czy za pośrednictwem tematycznych serwisów internetowych.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Jubilerska (stacjonarnie)

Wymagania:

    • Doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży i marketingu w branży budowlanej / HVAC / technicznej,
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji planów marketingowych i sprzedażowych,
    • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji z Klientami,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja,
    • Umiejętności interpersonalne.

Zadania:

    • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych,
    • Budowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy,
    • Budowanie i zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż,
    • Tworzenie ofert i produktów dla Klientów,
    • Współpraca z działami realizacyjnymi, operacyjnymi oraz z wykonawcami,
    • Negocjacje umów,
    • Odpowiedzialność za działania promocyjne,
    • Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
    • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań,
    • Forma współpracy: UoP lub B2B,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość dołączenia do programu MultiSport i prywatnej opieki medycznej.
Proszę o kontakt mailowy: mpokorska@finkorp.eu lub przez LinkedIn.